HAZIRLIK MAÇLARI

30 Nisan 2016 Cumartesi

ERBAA SPOR 20 YIL SONRA 3. LİG'DE


ERBAA SPOR 20 YIL SONRA 3. LİG'DE
3. lig için Play Off müsabakasında Araklı Karadere Spor ile Erbaa Spor Elazığ Atatürk Stadında karşı karşıya geldi.  Karşılaşmayı Onur Karabaş (Üst Klasman Hakemi), Tunay Ateş (Ulusal Yardımcı Hakem), Mehmet Can Küçük  (Ulusal Yardımcı Hakem) hakem üçlüsü yönetti.


Müsabakanın 64. dakikasında gelişen Erbaa Spor atağında soldan ceza alanı içine ortalanan topu Araklı defansı uzaklaştıramayınca önünde kalan topu Mustafa Ünver ağlarla buluşturdu. Arbaa Spor bu golle adını 3. lige yazdırırken 20 yıl sonra tekrar profesyonel lige merahaba dedi. Tokat temsilcisi en son 1995- 1996 sezonunda 3. lig de yer almıştı.
Araklı Karadere Spor ise 3. lig için son şansını 12 Bingçl ile oynayacağı müsabaka ile bir kez daha deneyecek. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.