HAZIRLIK MAÇLARI

30 Nisan 2016 Cumartesi

ATAŞEHİR ÇAMOLUK ve ÇEKMEKÖY SPOR, BÖLGESEL AMATÖR LİG'DE


ATAŞEHİR ÇAMOLUK ve ÇEKMEKÖY SPOR,  BÖLGESEL AMATÖR LİG'DE
Süper Amatör Lig klasman gruplarında Modafen'in ardından 2. sırada yer alan Çekmeköy ile Erok Spor'un ardından 2. sırada yer alan Ataşehir Çamoluk Spor, Halide Edip Adıvar Spor'un Kütahya'da oynadığı Sarayönü Belediye Spor karşısında aldığı galibiyet sonrası 3. lige çıkması ile bölgesel Amatör lige yükselme başarısı gösterdiler.

Her iki takıma da yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig'de başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.