HAZIRLIK MAÇLARI

29 Nisan 2016 Cuma

BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ U-19 TAKIMI KAYMAKAM KAZIM TEKİN'İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ


BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ U-19 TAKIMI KAYMAKAM KAZIM TEKİN'İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
Farklı yaş gruplarında 1000 'e yakın genç ve 9 farklı takım ile ulusal ve yerel spor müsabakalarında ilçemizi başarıyla temsil eden Başakşehir Spor Kulübü yöneticileri ve oyuncularıyla Kaymakam Kazım TEKİN'i makamında ziyaret etti. 


İstanbul'da yapılan futbol müsabakalarında şampiyon olarak Çanakkale'de İstanbul'u temsil etme başarısı elde eden Başakşehir Spor Kulubü U-19 Futbol Kulübü futbolcuları, 4-8 Mayıs Çanakkale'de yapılacak eleme maçları öncesinde Kaymakam Kazım TEKİN'i ziyaret ederek moral depoladı. 


Ziyarette Başakşehir Spor Kulübü Başkanı Ahmet AĞIRMAN, Başkan Yardımcısı Abdulkadir KURT ve Kulüb Müdürü Yusuf DEĞERLİ'ye ilçemizdeki gençlerin kendilerini geliştirmeleri amacıyla göstermiş oldukları gayretlerden dolayı teşekkür etti. Kaymakamlık olarak gençlerin topluma kazandırılmasını sağlayan bu tür organizasyonların her zaman destekçisi olmaya hazır olunduğunu, Çanakkale'deki müsabakalarda centilmenliği elden bırakmadan ilçemizi başarıyla temsil edeceklerine olan inancının tam olduğunu ifade ettiler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.