HAZIRLIK MAÇLARI

16 Eylül 2013 Pazartesi

Çerkezköyspor Açılış Maçında Pınarhisarspor'a Konuk OlduBölgesel Lig Tekirdağ temsilcisi Çerkezköyspor takımı Kırklareli'nin Pınarhisarspor takımının açılışına konuk oldu ve doksan dakika sonunda 4-1 galip gelen taraf Tekirdağ temsilcisi oldu.

Müsabaka öncesinde kurban kesilip dular edildi.Pınarhisar kulüp başkanı ve Kaymakam'ının konuşmalarının ardından oynanan müsabakada gülen taraf Çerkezköyspor takımı oldu.


Müsabakaya her iki yarıda farklı onbirler ile çıkan Tekirdağ temsilcisi müsabakanın ilk yarısını birisi penaltıdan olmak üzere Salih'in ayağından iki gol buldu ve ilk yarıda kalesinde gördüğü gol ile birlikte 2-1 üstünlükle soyunma odasının yolunu tuttu.İkinci yarıda farklı bir onbir ile sahada bulunan Çerkezköyspor takımında siyahi oyuncu Freddy Nssison sahada yer aldı.Diğer Nijerya'lı Abubakar ise oynatılmadı.


İkinci yarıda iki takımında istekli ve canlı futboluna mücadele gücü yüksek tempoda eklenince müsabakayı izleyenler keyifli dakikalar yaşadı.İkinci yarıda da üstünlüğünü koruyan Çerkezköyspor takımının tecrübeli golcüsü Abdi Pınarhisar'ıda boş geçmedi ve ceza sahasına girer girmez plase vuruşla takımının üçüncü golünü kaydetti.


Kapanış golü Çerkezköyspor takımının baskıyı arttırdığı dakikalarda yan topa ters bir vuruş yapan Pınarhisar defansının ayağından geldi.Müsabaka sonrasında Pınarhisar kulübünün davetlisi olarak iki takım sporcuları birlikte yemek yediler ve dosthane bir şekilde Çerkezköy takımı Pınarhisar'dan ayrıldı.


Amatorun Dunyasi ekibi olarak her iki ekibede bol şans ve başarılı bir sezon diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.