HAZIRLIK MAÇLARI

9 Temmuz 2013 Salı

Süper Amatör Ligden Kaç Takım Düşecek? 1. Amatörden Kimler Çıkacak?


Süper Amatör Ligden Kaç Takım Düşecek?
1. Amatörden Kimler Çıkacak?
Geçtiğimiz sezon 1. Amatörden Süper Amatöre yükselen kulüplerin sayısı 18 yerine 36 olunca bu seneki grup sayıları, kimlerin hangi koşullarda düşeceği ve bir üst liglere çıkacağı belli oldu.

Süper Amatör Lig 7 gruptan oluşacak. Bu gruplarda ilk iki sırada yer alan takımlar Bölgesel Amatör Lig için Klasman grubunda birbirleri ile mücadele edecekler. Gruplarda  son 4 sırada yer alan 28 takım ise bir alt lig olan 1. Amatör lige düşecekler. 1. Amatör lig 18 gruptan oluşacak ve bu grupların birinci sırasında yer alan 18 takım direk çıkarken, ikinciler play off oynayacaklar. 1. Amatör ligde son iki sırayı alan takımlar bir alt lige düşecek. 2. Amatör ligde ise 18 gruptan oluşacak ve burada ilk iki sırayı alan takımlar, bir üst lige çıkacaklar.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.