HAZIRLIK MAÇLARI

8 Temmuz 2013 Pazartesi

ERGİN VAROL EVLİLİK MÜESSESİNE TRANSFER GÖRÜŞMELERİNE BAŞLADI


Süper Amatör Ligi'nde Messi diye nam yapmış Ergin Varol evlilik yolunda emin adımlarla ilerliyor.
1986 Doğumlu Ergin Varol futbola Alemdar Spor'da başladıktan sonra Beşyüzevler Spor'a transfer olarak tam 9 sezon bu formayla başarılı bir dönem geçirerek Beşyüzevler'i BAL ligine yükseltme başarısı göstermiştir. Bu donemde takım arkadaşarlı ve taraftarlar arasında sevilen ve saygı duyulan Ergin'e Messi lakabı takılmıştır. Bu başarılarından sonra geçtiğimiz sezon Yenibosna'ya transfer olma başarısı da göstermiştir. 

06.07.2013 günü Yeşim Bozkurt ile evliliğe ilk adım olarak söz kesen Ergin' e Amatöründünyası.com olarak mutlululuklar diliyor ve Allah tamamına erdirsin diyerek bu çifte Ömür Boyu sürecek bir mutluluk temenni ediyoruz.

HABER : METİN AŞCI

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.