HAZIRLIK MAÇLARI

19 Temmuz 2013 Cuma

Erdekspor'dan Transfer Bombardımanı


Bolgesel amatör lig Balikesir temsilcisi Erdekspor takimi transferde resmen costu ve birbirinden onemli transferleri kadrosuna katti.Bütün transferleri sizler için hazırladık ve yazımızın devamında bulacaksınız.
Kaleye Bodrum Belediyespor takiminin basarili kalecisi 1987 doğumlu profesyonel lig deneyimli Gökhan Yılmaz ile el sıkışıldı.

Selimiye takımının Roberto Carlos'u 1988 doğumlu sağ bek Mert yılmaz bir başka Erdekspor forması giyecek sporcu.

Selimiye takımının başarılı kalecisi 1992 doğumlu Göktuğ yapıcı artık kalecilik meziyetlerini Erdekspor takımı için sergileyecek.Düzyurtspor takımının her profesyonel katagoride mücadele etmiş deneyimli sağ beki 1988 doğumlu Abdullah Civelek Erdekspor defansının emniyet sübabı olacak.

Bağcılar takımının sol bek oyuncusu 1987 doğumlu oyuncusu Osman Kürşat Duman artık Erdekspor formasını terletecek.Profesyonel 2 ve 3 lig deneyimli oyuncunun performansı şimdiden merakla bekleniyor.

ZonguldakKömür takımının başarılı stoperi 1985 doğumlu Hurşit Velioğlu Erdekspor forması terletecek bir başka sporcu.Salihli Belediye takımının başarılı stoperi 1987 doğumlu ve profesyonel deneyimli Arda Karakurt artık

 Erdekspor için mücadele edecek.Balçova takımının başarılı stoperi 1987 doğumlu ve profesyonel deneyimli Emre Arıcı Erdekspor formasını terletecek bir başka sporcu.


Küçükçekmece takımının başarılı sol ön oyuncusu profesyonel deneyimli 1991 doğumlu Doğukan Bayraktutar artık Erdekspor forması terletecek.

ZonguldakKömür takımının sağ kanat oyuncusu profesyonel deneyimli 1982 doğumlu Emin Erol Erdekspor ile 3 lig sevinci yaşamaya geldi.

Ayvalık takımının başarılı sağ kanat oyuncusu 1991 doğumlu ve profesyonel deneyimli oyuncusu Murat Tan artık Erdekspor forması terletecek.BodrumBelediyespor takımının Futsal Milli oyuncusu Serhat Çiçek Erdekspor için ter dökecek.Bozcaada takımının başarılı orta saha oyuncusu 1990 doğumlu Mert Güneş her profesyonel katagoride genç yaşına rağmen mücadele etmiş kaliteli bir sporcu ve o da Erdek yolunu tuttu.Ayvalık takımının maestrosu 2 ve 3 lig deneyimli oyuncusu İsmail Atalay Baydur 3 lig sevinci yaşamaya geldim dedi.

Vefa takımının gol kralı oyuncusu 1987 doğumlu Oğuzhan Türkmen gollerini Erdekspor için sıralayacak.

Balçova takımının gol kralı oyuncusu Cumaali Bulut atacağı gollerle Erdekspor takımını 3 lige çıkartacağı söylüyor.

Amatorun Dunyasi ekibi olarak Erdekspor takımına Bölgesel Amatör Ligde bol şans ve başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.