HAZIRLIK MAÇLARI

19 Haziran 2013 Çarşamba

Bilgin Defterli Köln ile Sözleşmesini Uzattı

Bilgin Defterli Köln ile Sözleşmesini Uzattı...

Bilgin Defterli Almanya’da ter döktüğü 1.FC Köln Kadın futbol takımı ile sözleşmesini uzattı.

Bilgin Defterli :”Bu sezon şampiyonluğu kılpayı kaçırdık artik yeni sezonda daha iyi olmak icin ve 1.lige yükselip artik Bundesligada mücadele etmek istiyoruz.Bende başarılarıma 2.lig şampiyonluğunu eklemek istiyorum … kulübün istegi doğrultusunda 1.FC Köln ‘de 1 sene daha futbola devam etme kararı aldım ve ayriyetten UEFA B lisansım olduğundan 3.lig kadın futbol takımında ise yardımcı antrenörlük yapacağım inşallah bu sezon her iki lig’de de şampiyonluk yaşayacağız ve 1. FC Köln’ü hakettiği yerlere taşıyacağız attığım imza hem Klubüme hemde bana hayırlısı olması temennim ” açıklamasında bulundu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.