HAZIRLIK MAÇLARI

11 Mayıs 2013 Cumartesi

Sultanbeyli Belediyespor, Bal Ligine devam dedi. 3-2BAL LİGİNE YÜKSELME PLAY OF MAÇINDA SULTANBEYLİ LİGİNDE KALDI. İFASPORDA SÜPER AMATÖRE DEVAM EDECEK.


2012-2013 Sezonunda Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden ve statü gereği play -out oynamayı hak kazanan Sultanbeyli Bld. Spor, Sal Klasman Grubundan gelen İfaspor'u 3-2'lik skorla mağlup etti.
TÜM RESİMLER EKLENDİBAL LİGİNE YÜKSELME PLAY OF MAÇINDA SULTANBEYLİ LİGİNDE KALDI. İFASPORDA 
SÜPER AMATÖRE DEVAM EDECEK.

STAT:SELİMİYE
HAKEMLER: SESER TUNA,MUTLU ÇİĞDEM,HÜSEYİN BURAK TUNAY, 4.HAKEM ZİYA TUNA OĞLU
SULTANBEYLİ SPOR:EROL-EMRAH-CİHAN-CİHAN-HALİM-SABUR”DK81 OGÜN”-BÜNYAMİN-“DK 50 EMRE”-SERTAÇ-İSA-BAYRAM”DK75 SERCAN”-CENK
İFA SPOR:BERKAN”DK 46 LOKMAN”-FARUK-ERDİ-SERKAY-LEVENT-ÖZKAN-MUHAMMET-“DK63 ÖZGÜR”-UMUT-HİLMİCAN-ÂDEM-HÜSEYİN”DK 51 EKREM”

SAHAYA HER İKİ TAKIMDA TRAFİK KAZASINDAN AİLESİNİ KAYBEDEN TAKIM ARKADAŞLARI EFKAN ÇIRIK’A TAZİYE PANKARTLARIYLA ÇIKTILAR. BİR DAKİKALIK SAYGI DURUŞUNDAN SONRA MAÇ BAŞLADI.

MAÇ BAŞLAYACAK STATDA HENÜZ TARAFTARLAR YOK NEDENSE MAÇ BAŞLADIKTAN ON DAKİKA SONRA SULTANBEYLİ TARAFTARI GELDİ DAHA SONRADA İFA SPOR TARAFTARLARI GELDİ. KİMSE YANLIŞ ANLAMASIN AMA FUTBOLCU SAHADA ISINIRKEN BİLE GÖZÜ TRİBÜNDE TARAFTARINI ARIYORDU. HELE BÖYLESİ SEZONUN BELKİDE EN ÖNEMLİ MÜSABAKASINDA TARAFTAR NEDEN MAÇ BAŞLADIKTAN SONRA GELİR ANLAMADIM BEN!

MAÇ BAŞLADI AMA NE BAŞLADI İLK POZİSYON SULTANBEYLİDEN AMA AKABİNDE İFA ÖYLE BİR POZİSYONLAR YAKALADI BU POZİSYONLARIN BİRİNDE “PENALTI” VERİLMEDİ İTİRAZLARI TOPUN ELE ÇARPMASI İLE DEVAMINDA SULTANBEYLİ SAĞDAN RAKİP KALEYE ORTALADI SONRASINDA ARKA DİREKTE İYİ YÜKSELEN SABUR KAFAYLA DURUMU 1-0 YAPTI. 

İFA SPOR TOPARLANMAYA FIRSAT BULAMADAN KALESİNDE GENE SOLUNDAN GELEN AKINI DURDURAMAYINCA CENK ALTI PASTAN MÜSAİT DURUMDA İKİNCİ GOLÜ ATINCA SULTAN BEYLİ MAÇ BİTTİ HAVASINA GİRDİ. BU DAKİKALARDA TÜRÜBÜNLERDE YÜKÜNÜ ALMIŞTI.  KONTRA ATAKTA ONSEKİZ İÇERSİNDE TOPA ÂDEM ÖYLE VURDUKİ KALECİ EROL ÇARESİZ KALDI. DURUM ŞİMDİ 2-1

İFA SPOR ONSEKİZİNİN ÜZERİNDE SERBEST ATIŞ KAZANAN SULTANBEYLİ SPOR DA ATIŞI KULLANAN SABUR TOPU UZAK KÖŞEDEN AĞLARA GÖNDERDİ VE SKOR BİR DEFA DAHA DEĞİŞTİ. 3-1

İKİNCİ YARIYA İFA SPOR KALEYE LOKMANI ALARAK BAŞLADI VE LOKMAN SAHANIN İYİLERİNDEN SABURUN MUTLAK ÜÇ GOLLÜK ŞUTUNU ÖNLEDİ. ACABA DİYORUM LOKMAN İLE BAŞLASA İDİ İFA SPOR SKOR NE OLABİLİRDİ? SAHADA GOL AYAKLARINDAN ÂDEM 65.Cİ DAKİKADA BİR DAHA SAHNEYE ÇIKTI ALTI PASTAN TAKIMININ İKİNCİ GOLÜNÜ ATARAK SKORU 3-2YE GETİRDİ. 66.Cİ DAKİKADA SULTANBEYLİDEN EMRE GİRDİ ONSEKİZ İÇİNDEN ÇOK SERT VURDU ÜST DİREKTEN DÖNDÜ BU TOP. SON DÜDÜĞE KADAR HEYECAN FIRTINASI DEVAM ETTİ. HER İKİ EKİPTE BAL LİGİNE ÇIKABİLİRDİ AMA KURALLAR BİRİNE İZİN VERİYORDU. ZOR MAÇI HER İKİ EKİPTE İYİ OYNADI BİR FAZLA GOL ATAN KAZANDI. MÜSABAKA SÜRESİNCE CELTİNMENCE MÜCADELE EDİLDİ.

HABER & RESİM: ORHAN BUDAKHiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.