HAZIRLIK MAÇLARI

23 Nisan 2013 Salı

BayrampaşaSpor Taraftarı Muhteşem Stadyumunun Tamamlanmasını Bekliyor


 2 Lig beyaz grup temsilcilerimizden Bayrampaşaspor takımı sahasının bakımda olması sebebiyle müsabakalarını bildiğiniz gibi Güngören Stadyumunda oynamakta.Amatorun Dunyasi ekibi olarak tamamlanmaya çalışılan Bayrampaşa Çetin Emeç Stadyumunu ziyaret ettik ve çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini gözlemledik.
Tribünlerden zemine kadar gördüğünüzde tanınmayacak kadar çehresi değişecek olan Stadyumun son halini sizler için gözlemledik ve görüntüledik.

Bittiğinde Avrupa standartlarında bir stadyum muhteşem Bayrampaşa taraftarı için arena görevi görecek.

Bayrampaşa Belediyesinin büyük katkıları ile devam eden Stadyumun yapımında emeği geçen herkeze sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.


Stadyum şu anda İstanbul Okçuluk sporcularına ev sahipliği yapıyor ve açık alan atışlarını bu sporcular tartan pist bölümünde yapıyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.