HAZIRLIK MAÇLARI

22 Ağustos 2012 Çarşamba

Konya, Amatör Futbolda takvim belirlendiKonya Amatör Küme 20122013 Futbol Sezonunda liglerin başlama tarihleri belirlendi.
Konya Amatör Küme 2012–2013 Futbol Sezonunda liglerin başlama tarihleri belirlendi.  Liglerin toplantısı 04 Eylül Salı günü saat 14.00da Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu binası toplantı salonunda yapılacak. Liglerin belirlenen başlama tarihleri şu şekilde:


 U-15 Ligi 15-16 Eylül, U-17 Ligi 15-16 Eylül, Büyükler Amatör Süper Lig 6-7 Ekim, Büyükler Amatör 1.Lig 06-07 Ekim, U-19 Süper Lig 15-16 Aralık, U-19 1. Lig, 15-16 Aralık, U-14 Ligi 23-24 Şubat, U-16 Ligi 23-24 Şubat,  Büyükler Amatör 2. Lig 2-3 Mart

U-19  2. Lig 2-3 Mart, U-13 Ligi 28-29 Nisan,  U-11 Miniminikler Şenliği 25-26 Mayıs. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunu tarafından liglere katılım şartları da belirlendi. Federasyondan yapılan açıklamaya göre katılım şartları şu şekilde: Yukarıdaki futbol kategorileri belirlenen tarihlerde başlayacağından takımlarımızın buna göre hazırlıklı olmaları gerekmektedir.  Kulüpler öncelikle ASKF’ den Vize-Referans belgesi ile banka hesap numaralarını temin ederek öncelikle Büyükler Süper Küme, 1.Küme, U-15 ve U-17 liglerine katılacak kulüpler en geç 31 Ağustos 2012 tarihine kadar Vize-Referans (Lige Katılım) ve lisans işlemlerini yaptırmak zorundadır. Bu işlemi yaptırmayan Kulüplerimiz liglere dahil edilmeyecektir. Kulüplerimizden yukarıda belirtilen kategorilere katılmaları için ayrıca dilekçe alınmayacağından hangi kategorilere katılacaklarsa Vize –Referans (Lige Katılım) belgesinde katılacağı kategorileri sağlıklı şekilde düşünerek işaretleyecektir.

Her Kulüp müsabakalar başladıktan sonra 2 (iki) haftalık süre içinde bir teknik sorumlu veya Antrenör ile sözleşme yapmak zorundadır. Oynanacak olan müsabakalarda Müsabaka isim listelerini sahaya giriş kartı olan idareci, Teknik sorumlu veya Antrenörün imzalaması zorunludur. Müsabaka isim listelerine müsabaka mahallinde bulunmayan idareci, Teknik Sorumlu veya Antrenörün isimleri yazılmayacaktır. 2012-2013 Sezonunda “Amatör futbol liglerinde uygulanacak esaslar” kitapçığında talimatlarda değişiklik yapıldığından kulüplerimiz kitapçığı dikkatli bir şekilde incelemesi gerekmektedir. Kitapçıkta yer alan tüm statüler geçerlidir.

Kaynak: merhabahaber.com

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.