HAZIRLIK MAÇLARI

16 Temmuz 2012 Pazartesi

Türkiye Bayanlar Hokey Süper Lig maçları Zonguldak’ta yapılacak...


Zonguldak’ı ziyaret eden Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan, 1-5 Ağustos günlerinde Türkiye Bayanlar Hokey Süper Lig maçlarının Zonguldak'ta yapılacağını söyledi.


Karakan, ayrıca, Zonguldak İli’nde yapılacak ve 5 gün sürecek maçlar esnasında Dünya Şampiyonası’na eleme grubuna gidecek Milli Takım’ın kadrosunun burada oluşturulacağını da sözlerine ekledi.

Türkiye Hokey Federasyonu Genel Başkanı Sadık Karakan, 1-5 Ağustos 2012 tarihlerinde Türkiye Bayanlar Hokey Süper Lig maçlarının Zonguldak’ta yapılacağını söyledi.
Zonguldak’ı ziyaret eden Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan, “Organizasyon Zonguldak’ta düzenlenecek ve bu Türkiye Hokey Federasyonumuzun bayanlar branşındaki en üst organizasyonudur. Bu dönem içerisinde zaten Süper Lig oluşturuldu ve bunun ilk ayağı da Zonguldak İli’nde yapılıyor.” dedi.


Federasyon Başkanı olduğunda ilk Yönetim Kurulu toplantısını Zonguldak’ta yaptıklarını belirten Sadık Karakan yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Türkiye Hokey Federasyonu olarak 1 ve 5 Ağustos günleri arasında Türkiye Bayanlar Hokey Süper Ligi’ni Zonguldak İlimizde yapacağız. Zonguldak Fener Sahası’nda ve Kozlu Sahası’nda yapacağız. Hem o vesileyle burada alt yapıda sıkıntı var mı diye geldim aynı zamanda Federasyonumuzun Genel Başkan Yardımcımız ve Vekili Zonguldaklı, Kilimlilidir Sayın Ahmet Gürhan Aygün Bey hem de onu ziyaret etmek istedim. Bu vesileyle geldim. Ayrıca Kilimli Belediyespor Kulübü ve Zonguldak Fenerspor Kulübü hokey branşında aktif spor kulüplerimizdir. Onları da ziyaret etmiş olduk. Bu vesileyle geldim ve yarında ayrılacağım Zonguldak’tan.

Organizasyon Zonguldak’ta düzenlenecek ve bu Türkiye Hokey Federasyonumuzun bayanlar branşındaki en üst organizasyonudur. Bu dönem içerisinde zaten Süper Lig oluşturuldu ve bunun ilk ayağı da Zonguldak İli’nde yapılıyor. Bu arada şunu belirteyim ki bizim Zonguldak’la, Kilimli’yle gönül bağımız var. Ben federasyonu başkanı olduğumda ilk Yönetim Kurulu toplantımızı Zonguldak’ta yapmıştım. Bayanlar süper Ligin ilk ayağını da yine Zonguldak’ta başlatıyoruz. Bu Zonguldak İli’ne, Kilimli’ye verdiğimiz önemi ve ehemmiyeti gösteriyor.”

HOKEY BAYANLAR MİLLİ TAKIM KADROSU ZONGULDAK’TA OLUŞTURULACAK
Türkiye Hokey Federasyonu Genel Başkanı Sadık Karakan, ilimizde yapılacak olan müsabakalara oldukça önem gösterdiklerini belirterek, “14-19 Ağustos’ta Çek Cumhuriyeti Prag’da Dünya Kadınlar Grup Şampiyonası Grup Eleme maçları var. Ve hokey tarihinde Türkiye ilk defe bu grup maçlarına gitmeye hak kazandı. Zonguldak İli’nde yapılacak ve 5 gün sürecek maçlar esnasında Dünya Şampiyonası’na eleme grubuna gidecek Milli Takım’ın kadrosu da burada oluşturulacak ve burada seçmeleri yapılacak. Onun için buradaki organizasyonu biz ayrıca çok önemsiyoruz.” şeklinde konuştu.
(Haber/Fotoğraf-Ercan Demir)

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.