HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2012 Pazartesi

M. KARAYOLLARI SPOR KULÜBÜNÜN U-19 YAŞ GRUBU TAKIMI U-19/1 E ÇIKMASI KUTLANDI..YAKACIK ZÜMRÜT RESTORANTTAKİ GECEDE U-19 YAŞ GRUBU TAKIMININ GRUBUNDA 2.OLARAK 1.AMATÖR KÜMEYE ÇIKIŞI BAŞKAN YÖNETİCİ VE FUTBOLCULARLA BİRLİKTE KUTLANDI.


 U-19/2  21.Grupta mücadele eden M.K.Yolları, İcadiyesporun ardından 2. olarak U-19 1.Amatör kümeye çıkışını yönetim, ve futbolcularla doyasıya kutladılar..


Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.