HAZIRLIK MAÇLARI

23 Haziran 2012 Cumartesi

K.SARIÇUBUK 81 NURTEPE DE ŞAMPİYONLUĞUNU İLAN ETTİ..


 2. Amatör 7.Grupta mücadele eden Çatalzeytin, grubun şampiyon takımı K.Sarıçubuk 81 ile Nurtepe Stadında karşılaştı..

ÇATALZEYTİN  1   K.SARIÇUBUK 81   3
 Maça evsahibi Çatalzeytin takımı hızlı başladı bulduğu pozisyonlarda deplasman ekibinin kalecisi Ahmet gole izin vermedi. İlerleyen dakikalarda deplasman takımı Kumkapı maça ağırlığını koymaya başladı, 14. dk. kazanılan penaltıyı Ramis gole çevirerek takımını deplasmanda 0-1 öne geçirdi, karşılıklı ataklarla geçen maçın 30. dk. evsahibi ekip Emrenin ayağından bulduğu gol ile beraberliği yakaladı. İlk yarıda 1-1 lik beraberlikle geçildi..
 İkinci yarıya hızlı giren deplasman ekibi Kumkapı 58 dk. ve 65. dk. Emrenin ayağından bulduğu goller ile 1-3 lük skoru yakaladı ve buda maç skoru oldu..Maçın hakemleri Cengiz Ateş - Hakan Aksu - T.Burhan Sönmez pozisyonlara yakınlığı ile ve verdikleri doğru kararlarla her iki ekibinde takdirini aldılar..
STAD : NURTEPE
HAKEMLER : Cengiz Ateş-Hakan Aksu- T.Burhan Sönmez
SAHA KOMSERİ : Murat Nazik


ÇATALZEYTİN : Özkan, Vedat, Emre, Kemal, Ersin, Emre, Volkan, Burak, İsmail, Selman, Reşat
YEDEKLER : Necat, Faruk, Veysi, Muhammet, İlhan, Ali, Fuat


K.SARIÇUBUK 81 : Ahmet, Sebahattin, Yahya, Nurhak, Turhan, Abdulaziz, Ramis, Mesut, Mücahit, Emre, Şeref
YEDEKLER : Halis, Yusuf, Feyyaz, Bekir, Müjdat, Eray, Hıdır


Haber/Foto : Tayfun KANGAL

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.