HAZIRLIK MAÇLARI

6 Haziran 2012 Çarşamba

didimspor haberleri


Necip Toplu,Dididmspor Belediye'de Aydın-Yıldızgücüspor'un ortasahasında görev yapan Necip Toplu. DİDİM AŞKINA Şampiyonluk yolunda
DİDİMSPOR BLD.için bende varım,dedi...NECİP TOPLU 13.01.1991 NAZİLLİ doğumlu Aydın-Süperliğde mücadele eden
Yıldızgücüspor'un orta sahasında görev alan, hırslı ve mücadeleci futboluyla göz doldurdu.

Bal liği playoff maçında Çine madranspor'u elinden kaçırdılar.120 dakika sonunda 2-1 mağlup oldular....
Necip TOPLU 1991*Nazilli doğumlu  3 kardeşten en küçükleri olup,Babası Fırıncılık mesleğiyle uğraşıyor. Nazillispor kulübünün altyapısından yetişen,daha sonra Yıldızgücü takımına transfer oldu. Lise'yi dışarıdan okuyor. — Didim Belediyespor Başkan yardımcısı  Erdil Kabak ile birlikte.
 HABER ve FOTOLAR
AHMETEREN
AMATÖRÜN DÜNYASI TEMSİLCİSİ
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.