HAZIRLIK MAÇLARI

8 Şubat 2012 Çarşamba

FİKİRTEPE DUMLUPINAR : 7 - EROĞLU : 6 (U-15 TE)


Seyrantepe Stadında oynanan U-15 TE karşılaşması büyük çekişmeye sahne oldu.

Maçın başlama vuruşu ile birlikte Eroğluspor kulübü rüzgarıda arkasına alarak Fikirtepe Kalesini yoğun bir baskı altına aldı. Üst üste geliştirdiği ataklar rakibi iyice bunalttı. Bunun sonucunda golüde bulan Eroğlu ilk yarıyı 1-0 önde tamamlayarak girdi içeriye.

İkinci yarıda da Eroğluspor'un rakibi üzerindeki baskıyı arttırıp maçı koparacağını beklerken, tam aksine Fikirtepe oyunu kendi kontrolü altına aldı.


Fikirtepe geliştirdiği ataklarla gol arıyor, Eroğlu  skoru korumaya  çalışıyordu. Bu sefer golü bulan taraf Fikirtepeli oyuncular oldu. Maç karşılıklı atılan gollerle 1-1 sona erdi. Statü gereği direk penaltılara geçildi.


İlk penaltı vuruşunu Fikirtepe kullandı.Fikirtepe Dumlupınar Spor Kulübüne Türkiye şampiyonasında Amatörün Dünyası olarak başarılar dileriz...

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.