HAZIRLIK MAÇLARI

25 Ocak 2012 Çarşamba

Kızlar zorlu virajdaBayanlar Birinci Ligi’nde mücadele eden ve  grupta  oynadığı 8 maçta 6 galibiyet 2 beraberlik alan ve maç fazlasıyla 20 puanla lider  durumda olan Ereğli'nin Altın kızları, 25 Ocak 2012 Çarşamba günü saat 12,00'de Beyçayırı Stadı'nda maç eksiğiyle ligin ikinci sırasında bulunan Ataşehirspor konuk edecek. İki takımın maçı grupta liderlik maçı niteliğinde. Ereğli Belediyespor antrenörü Yıldıray Ağar, "Grupta elde ettiğimiz sonuçlarla maçlarımızı tamamlamamamıza rağmen 2012-2013 Sezonu’nda Birinci Lig’de mücadele elde etme hakkını kazandık. Çarşamba günü Ataşehir ile liderlik maçına çıkacağız. Bizim için çok önemli ve zor bir maç. Sporseverleri maça bekliyoruz. Elimizden gelen mücadeleyi gösterip sahadan galibiyetle yarılmak istiyoruz." dedi.


MAÇLAR TAMAMLANDIKTAN SONRA STATÜ NASIL?

Gruplarında ilk 3 sırayı paylaşan takımlar bayanlar 1. Lig 2012-2013 sezonunda ligde mücadele etmeyi garantilediler.A ve B Grubundaki ilk 3 takım tekrar kendi aralarında 6 takımdan oluşan gruplarda lig usulüne göre tekrar mücadele edeceklerdir.Bu mücadele sonunda ilk 3 giren takım ve 4. 5. ve 6. Sıradan gelecek diğer takımın da dahil olması ile  yarı final ve final mücadeleleri yapılacaktır.Final mücadelesinde galip gelecek olan takım Türkiye Bayanlar 1. Ligi 2011-2012 sezonunu şampiyon olarak tamamlamış olacaktır ve Türkiye’yi Avrupa şampiyonlar liginde temsil etmeye hak kazanmış olacaktır.4. 5. ve 6. Takımların kendi aralarında yaptıkları mücadele sonunda son 2 takım bir alt lige düşecektir.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.